Mirë se vini në Hangzhou Feiying Autoparts !!
Hotline:+ 86-159 8848 3714 E-mail:shelfun@hz-feiying.com

Ndiqni:facebooklidhjeCicërojGoogleyoutube

Gjuhe

 • kinez
 • Albanian
 • Spanjisht
 • portugalisht
 • rusisht
 • japonez
 • arab
 • francez
 • vietnamisht
 • mongolian
 • bengali
logo
flamur
Ballina » Produkte » Rreshtimi i frenave » Automjeteve evropiane
Automjeteve evropiane
 • http://www.hz-feiying.com/img/wva_19075bfmc_sv_8_1-66.jpg
 • http://www.hz-feiying.com/upfile/2017/06/16/20170616104151_486.jpg
 • WVA: 19075, BFMC: SV / 8 / 1
 • WVA: 19075, BFMC: SV / 8 / 1

WVA: 19075, BFMC: SV / 8 / 1

Emri i markës: Toughpro

Specifikimet: 213 * 178 * 19mm

Shembull: Pa pagesë

copë 500: moq

Materiali: jo-azbest,

Ngjyra: E zezë

Aplikimi: SCANIA

>

Na kontaktoni

 • përshkrim i produktit
 • Packaging & Shipping
 • shërbimet tona
 • FAQ
 • HETIM
 • Faqet Product
përshkrim i produktit

Kapaciteti prodhues: copa 300,000 në muaj

Karakteristika: Zhurma e ulët, rezistencë e mirë ndaj nxehtësisë

Nuk ka dëme me daulle

Mjedis-miqësor


Packaging & Shipping

Paketimi: copa 4 për dredhkë të mbyllur, copa 8 për set, 2 vendos për kuti të brendshme, dy kuti për një kartoni të eksportit.

Kërkesa për dizajn kartoni të përshtatur.

Koha e dorëzimit: Ditët 25 për porosi.

Portoja e dorëzimit: Ningbo, Kinë

shërbimet tona

Huangshan Feiying Autoparts gjithmonë ofrojnë rreshtimin më të mirë të frenave për klientët tanë, ne do t'i përgjigjemi pyetjes suaj brenda orëve të 24 dhe do të japim mostra falas nëse keni nevojë.

Seri të plotë të notave të produktit që përmbajnë të gjitha llojet e aplikacioneve të automjeteve, si automjeti Euopean, automjeti amerikan, automjeti japonez, automjeti i Koresë dhe automjeti kinez.

Pas dorëzimit ne do të gjurmojmë statusin e dërgesës për ju çdo dy ditë derisa të merrni produktet. Kur keni marrë mallrat, testoni ato dhe na jepni një reagim. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin, ju lutemi na kontaktoni, ne do të ofrojmë një zgjidhje.

FAQ

1.Pse zgjedhni Huangshan Feiying?

Ne jemi të specializuar në prodhimin e rreshtim frenave me linjë të prodhimit të avancuar më shumë se 20 vjet.

2. Cila është përparësia më e madhe e Huangshan Feiying?

Cilësia e qëndrueshme e lartë dhe kapaciteti i prodhimit në kohë dhe delikate janë forca jonë e fortë.

3. Cila është perspektiva e bashkëpunimit me Huangshan Feiying?

Gjatë viteve të kaluara 20, numri i tregtarëve tanë që kujdesen për zhvillimin e shpejtë, po rriten edhe bizneset e tregtarëve.

Ne mund t'ju ndihmojmë për të zgjeruar pjesën tuaj të tregut dhe për të rritur biznesin tuaj nëse punoni me kompaninë tonë.

HETIM

Kontakti

menu
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!