Mirë se vini në Hangzhou Feiying Autoparts !!
Hotline:+ 86-159 8848 3714 E-mail:shelfun@hz-feiying.com

Ndiqni:facebooklidhjeCicërojGoogleyoutube

Gjuhe

 • kinez
 • Albanian
 • Spanjisht
 • portugalisht
 • rusisht
 • japonez
 • arab
 • francez
 • vietnamisht
 • mongolian
 • bengali
logo
flamur
Ballina » Produkte » Rreshtimi i frenave
Rreshtimi i frenave
 • http://www.hz-feiying.com/upfile/2017/05/11/20170511102229_187.png
 • Mbulesa e frenave Toughpro Asbest gjysmë-metalik WVA: 19017 BFMC: RW / 1 / 5

Mbulesa e frenave Toughpro Asbest gjysmë-metalik WVA: 19017 BFMC: RW / 1 / 5

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Toughpro

Numri Modeli:

19931

Certifikim:

ISO / 16949: 2009

>

Na kontaktoni

 • përshkrim i produktit
 • Packaging & Shipping
 • shërbimet tona
 • FAQ
 • HETIM
 • Faqet Product
përshkrim i produktit

Jashtë harkut

260MM

Gjerësi

178MM

Trashësia

19MM

holes:

16

Përparësia konkurruese:

Shpërndarje e mirë e nxehtësisë

Mos dëmtoni daulle

Zhurma e ulët

Rezistent ndaj temperaturës së lartë

Mjedis-miqësor

Packaging & Shipping

Renditja minimale:

400PCS

Çmimi:

USD3 / PIECE

Details paketimit:

8PCS / SET, 2 SETS / KARTONI

Koha për dorëzim:

Ditë 30 sipas porosisë

Kushtet e pagesës:

T / T, LC, BASHKIMI WEST

Aftësia furnizimit:

8000SETS / DITA

shërbimet tona

Huangshan Feiying Autoparts CO., LTD. ËSHTË NJË ndërmarrje e madhe e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të rreshtim frenave dhe pads frenave për rënda DUTYS, Kompania jonë është gjetur në 1995, mbulon një sipërfaqe prej 40000 metër katror, ​​është më se 400 stafit. TANI aftësive tona të prodhimit mUND TË 8000SETS / ditë, kEMI 50 e përcakton E High Performance shtypur makine, ONE AUTOMETIC Batching sistem dhe testimi i avancuar dhe zhvillimin machines.We mund të furnizimit të mirë dhe të qëndrueshme PRODUKTET E CILËSISË, ÇMIMI KONKURRUES, FURNIZIM ME VEPRIM, DHE SERIVCE MIRË.

FAQ

1.Pse zgjedhni Huangshan Feiying?

Ne jemi të specializuar në prodhimin e rreshtimit të frenave me linjën e prodhimit të parë më shumë se 20 vjet.

2. Cila është përparësia më e madhe e Huangshan Feiying?

Cilësi e qëndrueshme e lartë është forca jonë më e madhe.

3. Cila është perspektiva e bashkëpunimit me Huangshan Feiying?

Gjatë viteve të fundit 20, tregtarët tanë po rriten ndërsa po zhvillojmë, ata po bëjnë pasuri për biznesin.

HETIM

Kontakti

menu