Mirë se vini në Hangzhou Feiying Autoparts !!
Hotline:+ 86-159 8848 3714 E-mail:shelfun@hz-feiying.com

Ndiqni:facebooklidhjeCicërojGoogleyoutube

Gjuhe

 • kinez
 • Albanian
 • Spanjisht
 • portugalisht
 • rusisht
 • japonez
 • arab
 • francez
 • vietnamisht
 • mongolian
 • bengali
logo

KATEGORIT E PRODUKTEVE

Aftësia e prodhimit është më shumë se 8000 i linjave të frenave në ditë. Ka më shumë se shtabet e 350, Tani, produktet e Feiying Shitjet në konturet e ndryshme 35.

LEXO MË SHUMË
Profili i kompanisë
Profili i kompanisë

Hangzhou Feiying Autoparts Co, Ltd A është një ndërmarrje e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e ndryshme të rreshtim frenave daulle për detyrat e rënda.

LEXO MË SHUMË

Hangzhou Feiying Autoparts Co, Ltd A është një ndërmarrje e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e ndryshme të rreshtim frenave daulle për detyrat e rënda.

E cila u themelua në 1995. Tani Huangshan Feiying mbulon një sipërfaqe prej 50'000 m, ajo ka 50pcs të makinave të ngutshme, një shpërndarjen e mëdha dhe të sistemit përzierjen, 20pcs të makinave shpimit auto, 40sets të makinave drinding dhe 4 paketim auto aftësive të prodhimit lines.The është më shumë se grupe 8000 e linings frenave në ditë. Ka më shumë se shtabet 350, tani, produktet Feiying e Sales në 35 contries të ndryshme.

Kompania ka marrë ISO / TS: 16949-2009 dhe SGS certifikatën.

Kompania është e vendosur në zonën e Zhvillimit Ekonomik Cangqian pranë hekurudhës High-speed, autostradë dhe autostradë .........

Qendra e lajmeve

Looking forward për të ardhmen, kompani e bazuar në familje, përballet me botën, me një mendje të hapur dhe perspektiva ndërkombëtare, në 2025 Trendi i përgjithshëm i bërë në Kinë, përmbahet "shkencës kryesor dhe teknologji, për të përmirësuar cilësinë, dhe inovacionit drejtuar" Strategjia e zhvillimit.

LEXO MË SHUMË
 • Huangshan feiying në Automechanika Dubai
  Huangshan feiying në Automechanika Dubai

  Prania globale në shfaqjen Automechanic Dubai në prill 2017, shumë klientë potencialë kontrolluan produktet tona me kujdes dhe vendosën menjëherë.

 • ceremonia e thyer për projektin RMB 120 milion
  ceremonia e thyer për projektin RMB 120 milion

  Ndërtimi i 500,000 vendos kuvendi tufë në vit projekt ka filluar në maj 18th.Leaders të qeverisë, mysafirët e nderit dhe të gjitha shtabet e Huangshan Feiying morën pjesë në terren të thyer ceremoni për RMB 120 milion progresin project.Steady drejt Huangshan Feiying ardhme të madhe

Konferenca Kombëtare e Standardizimit ...Konferenca Kombëtare e Standardizimit ...

Në shtator 17 të 19, minerale jo-metalike dhe produkteve nga komiteti teknik i standardizimit kombëtar, kombëtare jo-metalike produkte minerale mbikëqyrjen e cilësisë dhe qendër inspektimi dhe xianyang jo-metalike ...

menu