Mirë se vini në Hangzhou Feiying Autoparts !!
Hotline:+ 86-159 8848 3714 E-mail:shelfun@hz-feiying.com

Ndiqni:facebooklidhjeCicërojGoogleyoutube

Gjuhe

 • kinez
 • Albanian
 • Spanjisht
 • portugalisht
 • rusisht
 • japonez
 • arab
 • francez
 • vietnamisht
 • mongolian
 • bengali
logo
flamur
Ballina » Rreth Nesh » histori
histori

1 ndërtoi fabrikën në 1995, 3sets të makinës së ngutshme, punonjësve të 10;

2 e ndërtoi markën - "Toughpro";

XNUMX first time cooperation with Public Transportation System on OEM project inXNUMX;

4 zgjeroi fabrikën e parë të fabrikës në 2000, shtoi numrin e pajisjeve deri në grupe 15 të makinave të ngutshme dhe punonjësve të 60;

5 doli në një fabrikë në Hangzhou në 2003, fabrikimi i dytë i fabrikës, numri i pajisjeve të shtuara deri në grupe 20 të makinave të ngutshme dhe punonjësve të 80;

6 mori me sukses ISO / TS16949: Certifikata 2009

7 u zhvendos në një zonë industriale dhe ndërtoi një bazë të re të prodhimit në 2007, rritjen e numrit të pajisjeve deri në grupe 30 të makinave të ngutshme dhe punonjësve të 120;

8 filloi biznesin ndërkombëtar të eksportit në 2009, mori pjesë në ekspozitë jashtë shtetit për herë të parë dhe bashkëpunoi me klientët jashtë shtetit;

9 ndërtoi një tjetër bazë të prodhimit të ri në qytetin Huangshan në 2011, rritjen e numrit të pajisjeve deri në grupe 55 të makinave të ngutshme dhe punonjësve të 300;

10 qarkullimi i biznesit ndërkombëtar tejkaloi 2m usd në 2012;

11 qarkullimi i kompanisë tejkaluar 100m RMB në 2012;

12 '"Toughpro" - markë tonë, u bë një nga markat më të mira të 10 autoparts' në Kinë në 2015;

13 qarkullimi i kompanisë tejkaluar 200m RMB në 2016;

Kontakti

menu
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!