Mirë se vini në Hangzhou Feiying Autoparts !!
Hotline:+ 86-159 8848 3714 E-mail:shelfun@hz-feiying.com

Ndiqni:facebooklidhjeCicërojGoogleyoutube

Gjuhe

 • kinez
 • Albanian
 • Spanjisht
 • portugalisht
 • rusisht
 • japonez
 • arab
 • francez
 • vietnamisht
 • mongolian
 • bengali
logo
flamur
Ballina » Lajme » Kompania News
Kompania News

ceremonia e thyer për projektin RMB 120 milion

Time: 2017-07-20

Ndërtimi i 500,000 vendos kuvendi tufë në vit projekt ka filluar në maj 18th.Leaders të qeverisë, mysafirët e nderit dhe të gjitha shtabet e Huangshan Feiying morën pjesë në terren të thyer ceremoni për RMB 120 milion progresin project.Steady drejt Huangshan Feiying ardhme të madhe

Na kontaktoni

menu