Mirë se vini në Hangzhou Feiying Autoparts !!
Hotline:+ 86-159 8848 3714 E-mail:shelfun@hz-feiying.com

Ndiqni:facebooklidhjeCicërojGoogleyoutube

Gjuhe

 • kinez
 • Albanian
 • Spanjisht
 • portugalisht
 • rusisht
 • japonez
 • arab
 • francez
 • vietnamisht
 • mongolian
 • bengali
logo
flamur
Ballina » Rreth Nesh
Rreth Nesh

Huangshan Feiying Autoparts Co, Ltd, është një ndërmarrje e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të frenave daulle frenave dhe pads për të dy kineze dhe të huaj markave të rënda automjete.

Toughpro, markë tonë e famshme, e njohur në tregun e Kinës për më shumë se 20 vjet. Tani kompania Feiying zotëron qendrat e marketingut 58 në të gjithë botën.

Themeluar në 1995, ISO / TS16949: 2009 certifikuar, duke mbuluar një sipërfaqe prej 40,000 m2 me kapacitetin e prodhimit të përditshëm 8,000 të rreshtimit të frenave dhe krejtësisht më shumë se shtabet e 350, tashmë të ndërtuara nga linjat 4 të linjave automatike të prodhimit dhe një grup të sistemeve të shpërndarjes dhe përzierjes së materialeve të avancuara automatike.

Zotërimi i sistemit të avancuar të menaxhimit të cilësisë, procesi i kontrollit të cilësisë shumë të rreptë duhet të kryhet gjatë çdo procesi prodhimi për të gjitha produktet tona për të siguruar që çdo pjesë e produkteve tona mund të përmbushin kërkesat e specifikimeve të klientit.

R & D jonë ka pajisje të plotë testimi dhe test shumë kritik për cilësinë e të gjitha lëndëve të para, ka testuar produktet e gatshme sipas GB5763-2013 (National Standard) para secilës shpërndarje për të siguruar cilësi të qëndrueshme.

E vendosur në Huangshan Zona e Zhvillimit Ekonomik, afër stacionit hekurudhor me shpejtësi të lartë, mënyrë ekspres dhe hyrje në mënyrë të lartë, transport i përshtatshëm.

Si një nga prodhuesit më të mëdhenj dhe më të mirë të frenave, ne mund të sigurojmë produkte të qëndrueshme cilësore, shpërndarje në kohë, cilësi të mirë, dëshirojmë të bashkëpunojmë me ju dhe të rrisim biznesin së bashku.

Kontakti

menu
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!